iFixit.com išardo Apple MacBook 2015

MacBook_2015_ifixit

Pasirodžius prekyboje naujausiam Apple įrenginiui – MacBook 2015, nesnaudžia ir portalas iFixit.com. Tradiciškai išardo ir įvertina naujausio įrenginio pataisymo sudėtingumą.

Naujasis MacBook 2015, tai tikras Apple meno ir technologijų šedevras. Itin plonas, su Retina raiškos ekranu, bei ilgai veikiančia baterija. Šis kompiuteris skirtas dažnai keliaujantiems žmonėms, kuriems reikalingas itin plonas ir funkcionalus kompiuteris.

O kas, jei kažkas atsitiks kompiuteriui? Jei garantija bus pasibaigusi jums nepasiseks, kadangi iFixit.com kompiuterį išardė ir įvertino žemiausiu “sutaisymumo” balu. Naujos kartos Intel procesorius, RAM, bei Flash atmintinė yra tiesiogiai įlituota į motininę plokštę, kas lemia nebent visos plokštės keitimą. Na, bet tikėsimės, kad šie MacBook 2015 kompiuteriai bus itin kokybiški ir niekam neges.

Kaip atrodo naujasis MacBook išardytas, spauskite šią nuorodą.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>