Pristatytas 12 colių Apple MacBook kompiuteris

2015_MacBook_1

Daug gandų buvo apie 12 colių MacBook kompiuterį ir netgi visi nesitikėjo, kad šis modelis bus šiandien pristatytas, bet Apple moka nustebinti ir štai męs turime naują, o gal atnaujintą MacBook šeimą.

Naujasis 12 colių MacBook yra itin plonas ir itin lengvas nešiojamasis kompiuteris, vos 1.31cm storiausioje ir 0,35cm ploniausioje vietoje, bei sveria vos 0,92kg. Tai pats portatyviausias Apple nešiojamas kompiuteris šiai dienai. 12 colių MacBook tradiciškai pagamintas iš vientisų aliuminio dalių, kurį bus galima pasirinkti net iš trijų spalvų: Silver, Gold ir Space Gray.

2015_MacBook_3

Įspūdinga išvaizda slepia ir ne ką silpnesnius parametrus. 12 colių MacBook turi Retina raiškos IPS ekraną (2304 x 1440), 256/512GB vidinę flash tipo atmintį, 8GB RAM, bei naujausią dviejų branduolių 1.1GHz/1.2GHz Intel Core M procesorių su Turbo Boost technologija, kuriam nereikalingas aušinimas.

Dar porą išskirtinių savybių, tai naujo tipo labai plona klaviatūra, bei stiklinis touch padelis su paspaudimo stiprumo sensoriais. Šiame modelyje Apple pasistengė ir su baterija. Nepaisant plonumo, kompiuteris gali ištverti iki 9 valandų naršymą internete. Apie visa tai vaizdo įraše žemiau.

12 colių MacBook skirtas portatyvumui, tą įrodo ir dvi jame esančios jungtys. Jame įmontuota audio jungtis, bei naujausia USB Type-C jungtis. Tai universali jungtis, kuri yra kompaktiška ir svarbiausia apverčiama, kaip Lightning jungtis.

2015_MacBook_2

Apple pabrėžia, kad šį kompiuterį reikia naudoti su bevieliais įrenginiais: bevielės ausinės, bevielė pelytė, AirDrop, Hot Spot, Apple TV ir kt. Šis kompiuteris yra Apple ateities vizija. Tiems, kam vis dėlto prisireiks ką nors pajungti, jums prireiks adapterių.

Naujojo 12 colių MacBook kaina Vokietijoje prasideda nuo 1449Eur. Ir jį bus galima įsigyti nuo Balandžio 10 dienos.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>