Šiandien prasidėjo MacBook prekyba, bei Apple Watch užsakymai

applewatch_preorder

Šiandien ta diena, kada pagrindinėse pasaulio šalyse jau galima įsigyti ploniausią Apple MacBook kompiuterį, bei užsisakyti Apple Watch laikrodį, kurio prekyba prasidės Balandžio 24 dieną. 

Tiek MacBook, tiek Apple Watch prekyba ir užsakymas išskirtinai vyksta per Apple Online parduotuvę. MacBook pristatymo terminai kol kas svyruoja apie 1-3 darbo dienas, o Apple Watch laikrodžio gali tekti laukti net iki poros mėnesių. Kas rodo, kad Apple laikrodžio yra labai didelė paklausa ir nežinia kada jo galime tikėtis oficialiai Lietuvoje.

Didžiausi technikos naujienų portalai kaip “The Verge”, “Engadget”, “Macworld”, “CNET” jau yra gavę Apple MacBook ir Apple Watch demo modelius ir jau turi paruošę apžvalgas. Tad jau galime pasimėgauti vaizdais ir nuomonėmis apie Apple įsivaizduojamą išmaniųjų laikrodžių ir itin plonų kompiuterių ateitį.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>